O O O O O O O

PROJELERİMİZ

Koşdere Group 'a ait yeni projelerimizi yakından takip edebilirsiniz.

Köşdere Thermal Otel Klinik ve Spa

Şirketimiz Çanakkale ile Biga ilçesi Kırkgeçit jeotermal alanında MTA tarafından yapılan jeotermal alan ihalesine 09/09/2011 tarihinde iştirak etmesi ve ihaleyi kazanmasıyla baslayan sağlık turizm yatırımı yolculuğumuz Çanakkale İl Özel İdaresinden İR17/16 numaralı işletme ruhsatımızı almış ve gerekli tüm bürokratik işlemler tamamlanarak 09/01/2012 tarihinde 5 yıldızlı klinik ve spa otel turizm yatırım belgemizi Kültür ve Turizm Bakanlığından teslim almamız ile yatırımız Köşdere Thermal Otel Klinik ve Spa ismi ile başlamış bulunmaktatır.

Projemiz hayata geçtiginde Biga ilçemiz jeotermal kentler birliği üyeliğinin yanında 600 yataklı, 5 yıldızlı klinik ve spa oteli kazanarak turizmde bölgesinde sınıf atlayacaktır.

Projemizin hayata geçirebilinmesi için Biga Belediyemizde yapmış olduğumuz proje tanıtımı akabinde gerekli imar değişikliklerinin sonuçlanması beklenmektedir.


Kredi Yurtlar Kurumu Köşdere Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu

KYK Biga Köşdere Yüksek öğrenim öğrenci yurdumuzun inşaat faliyetleri tamamlanmış ve kuruma teslim edilmiştir. Başta Çanakkalemize ve ülkemize akabinde değerli öğrenci kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.